O nas

Deweloper Budopol / O nas

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmiku, który fantastycznie prezentuje naszą inwestycję z lotu ptaka,
na ul. Ostatniej70-lecie Budopol

 

BUDOPOL należy do najbardziej doświadczonych i znanych firm na krakowskim rynku budowlanym. Wiele krakowskich budynków przez Budopol wzniesionych stało się symbolami naszego miasta. W ciągu kilkudziesięcioletniej działalności byliśmy aktywni nie tylko na terenie Polski, ale i poza granicami kraju, realizując duże obiekty na terenie Niemiec, Czech, Węgier, Ukrainy, a nawet Kongo. 


o nas

 

 

Jako generalny wykonawca i podwykonawca działamy w sektorach infrastruktury społecznej i technicznej. Wznosimy budynki użyteczności publicznej: szkoły, szpitale, hotele oraz hale widowiskowo-sportowe. Bardzo prężnie i z dużym powodzeniem działamy na rynku deweloperskim, realizując inwestycje na własnych terenach. Nasze dokonania i wysoka jakość usług na tym polu zostały docenione wyróżnieniem w konkursie o tytuł  Krakowskiego Mieszkaniowego Developera Roku 2010. Wdrażamy również nowatorskie rozwiązania technologiczne, umożliwiające realizację projektów w dziedzinie budownictwa kubaturowego, energetyki, dostarczania wody, usuwania ścieków i odpadów.

 

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu budownictwa:
 

 

  • stawianie nowych budynków  mieszkalnych,
  • użyteczności publicznej i przemysłowych,
  • remonty i modernizację obiektów budowlanych,
  • produkcję ślusarki budowlanej,
  • produkcję zbrojenia i jego montaż,
  • dzierżawę sprzętu budowlanego,
  • wynajem powierzchni magazynowych.


o nas

BUDOPOL z powodzeniem funkcjonuje na rynku usług budowlanych od 1945 r. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie konieczne do osiągnięcia sukcesu, jesteśmy elastyczni w działaniu i odporni na fluktuacje koniunkturalne. Nasz liczny zespół to wykształceni pracownicy i specjalistyczna kadra inżynierska, pod której kierownictwem nowi robotnicy mogą błyskawicznie poszerzać swoje kompetencje zawodowe. Potencjał ludzki i własny, nowoczesny park maszynowo – techniczny kwalifikują naszą Firmęjako kompleksowego wykonawcę wszelkich prac z zakresu budownictwa o różnej skali trudności.

 

Świadectwem naszej fachowości są liczne prestiżowe nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Potwierdzają to również certyfikaty i rekomendacje renomowanych instytucji.